oktober, 2021

30oktGehele dag31Wedstrijdschema weekend 30/31 oktober 2021

Evenement details

 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Veld Scheidsrechters
30-10-2021 19:00 Boer’n Trots Kaas/DSVD DS1 Quintus DS1 zaal 1 H. (Henk) Brinkmann (Scheidsrechter), R. (Ruud) Slikker (Scheidsrechter)
30-10-2021 19:00 Tukkers DS1 Quintus DS2 zaal 1 J. (Johan) Sullot (Scheidsrechter), H. (Harry) Meddeler (Scheidsrechter)
30-10-2021 19:25 DWS DS1 Quintus DS3 zaal 1 M. (Martin) Haagsman (Scheidsrechter)
30-10-2021 20:45 Quintus HS1 Herpertz/Bevo HC HS1 zaal 1 L. (Laurens) v. Kessel (Scheidsrechter), A. (André) Hommen (Scheidsrechter)
30-10-2021 18:30 Quintus HS2 Green Park/Handbal Aalsmeer HS3 zaal 1 B. (Biko) Freij (Scheidsrechter), R. (Rowwen) Lansbergen (Scheidsrechter)
30-10-2021 18:10 KSV DB1 Quintus DB1 zaal 1 T. (Tineke) Lentz (Scheidsrechter)
30-10-2021 13:30 Quintus DC1 HMC DC1 zaal 1 J. (Judith) van Soest (Scheidsrechter)
30-10-2021 14:50 Quintus HC1 Feyenoord Handbal HC1# zaal 1 Robert (Robert) van Dijke (Scheidsrechter)
30-10-2021 12:35 Twist D1 HV Quintus D1# zaal 1
30-10-2021 15:00 Quintus D2 WHC (DH) D1 zaal 2 Grootscholten, B.M. (Britt), Brabander, J.J.M. (Jet)
30-10-2021 16:00 Quintus E1# Westlandia E2 zaal 2 Olie, S. (Senna), Meijer, N. (Nomi)
30-10-2021 13:00 Quintus F1 Ventura F1 zaal 2
30-10-2021 14:00 HV Quintus F3 DIOS F4 zaal 2
31-10-2021 14:45 Foreholte DS4 Quintus DS4 zaal 1 G. (Gé) Alderden (Scheidsrechter)
31-10-2021 13:50 Quintus DS5 Drechtsteden DS2 zaal 2
31-10-2021 09:30 HVOS DS3 Quintus DS6 zaal 1
31-10-2021 11:40 Hellas DA1 Quintus DA1 zaal 1 J. (Jaap) Buchner (Scheidsrechter), A.P.M. (Ton) Duvé (Scheidsrechter)
31-10-2021 14:45 Quintus DA2 EHC DA1 zaal 1 S. (Sonja) Borregana-Huiskens (Scheidsrechter)
31-10-2021 16:00 DWS DA1 Quintus DA3 zaal 1
31-10-2021 11:00 Quintus DA4 Drechtsteden DA2 zaal 2 Veenhoff, H. (Harrie)
31-10-2021 13:15 Quintus HA1 DWS HA1 zaal 1 J. (Johan) de Moel (Scheidsrechter), J. (Jasper) Seelemeijer (Scheidsrechter)
31-10-2021 12:30 Quintus DB2 Hercules DB1# zaal 2 P. (Petra) Agterdenbosch (Scheidsrechter)
31-10-2021 10:15 Quintus DB3 VELO DB2 zaal 1 Pijl, R.K. (Ryan), Bakker, R.F.M. (Ralph) de
31-10-2021 11:35 Quintus HB1 Feyenoord Handbal HB1# zaal 1 R. (Rob) Olivier (Scheidsrechter)
31-10-2021 15:15 Quintus HB2 HVOS HB1# zaal 2 Boeters, F.J. (Fem)
31-10-2021 11:30 Z.A.P. DC1# Quintus DC2 zaal 1 F.M.M. (Fred) Broekhuizen (Scheidsrechter)
31-10-2021 11:10 Schipluiden DC1 Quintus DC3 zaal 1
31-10-2021 10:00 HV Quintus D3# Foreholte D4 zaal 2 Raaf, T. (Tara) de, Raaf, G. (Gedy) de
31-10-2021 09:00 Quintus E2 Hillegom E1 zaal 1 Knaap, S.M.M. (Suus) van der, Peters, R.P. (Roos)

WeWe

Tijd

oktober 30 (Zaterdag) - 31 (Zondag)

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

X