Bestuur & commissies

Verenigingsbestuur  – stuur een e-mail 

Eric van Steekelenburg (voorzitter), Danielle Jouvenaar (secretaris), Ricardo de Leijster (penningmeester) 

 

Stichting Tophandbal Quintus Bestuur- stuur een e-mail 

Paul van Vliet (voorzitter), Daan de Bakker (penningmeester), Henri Reijgersberg (heren), Nicole van Meteren (dames)

Breedtesport senioren
Ard van Wingerden breedtesport@quintushandbal.nl

 

Rolstoel handbal 
Birgitte Eekhout – birgitte.eekhout@quintushandbal.nl  

 

Jeugdcommissie
Voorzitter: Manfred Mulder
Vice-voorzitter: Juliette Schalkoord
Stagebegeleider: Menno de Klerk
Coördinator meiden A breedtesport: Sam van Zanten
Coördinator jongens B-C-D: Jolanda Michielsen / Birgitte Toussaint
Coördinator meiden B: Erik van Dommelen
Coördinator meiden C: Patrick Peters
Coördinator D-Jeugd: Alison Berchem
Coördinator E-Jeugd: (vacature)
Coördinator F-Jeugd: Vacature  

 

Sponsorcommissiesponsorcommissie@quintushandbal.nl 

Bas Vermeulen (voorzitter), George van Velthoven, Jos van der Knaap, Frits Damen, en Roel de Bakker 

 

Wedstrijdsecretariaat  

Esther van Zijderveld – wedstrijdsecretariaat@quintushandbal.nl.

 

Reserveshirts ophalen 
De reserveshirts kunnen afgehaald worden bij Svenja Pakvis, Zonneblok 11, Wateringen, op donderdag tussen 18.00-20.00 uur of op vrijdag tussen 18.00-20.00 uur.  

 

Liefst na een telefoontje of mailtje, dan staat de tas klaar. 

Telefoon: +31 (0)6-49000557 of e-mail Svenja. (mail is svenja.pakvis@quintushandbal.nl)

De shirts moeten gewassen teruggebracht worden op de woensdag na het wedstrijdweekend tussen 18.00-20.00 uur.

  

PR & Communicatie commissie – pr@quintushandbal.nl 

Debby Blewanus (voorzitter), Max van Zijderveld, Pascal Eversteijn,  Dennis Jouvenaar, Helen Kleijweg, Debby Zuijderwijk, Astrid Grootscholten en Iris van Aalst. 

 

Voor het aanmelden van een bericht op de website kan dit via het online formulier.

 

Ledenadministratie  

Ingrid Tetteroo – ledenadministratie@quintushandbal.nl  

 

Vrijwilligerscommissie  

Judy van Adrichem, Nanda van Soest vrijwilligers@quintushandbal.nl

 

Scheidsrechterscommissie  

Kees Jansen scheidsrechters@quintushandbal.nl 

 

Vertrouwenspersoon

Marianne Reijgersbergvertrouwenspersoon@quintushandbal.nl

 

Activiteitencommissie   

Helen Kleijweg – jeugdactiviteiten@quintushandbal.nl

 

Coördinator Van der Knaap corner  

Paul Schoenmaker – vanderknaapcorner@quintushandbal.nl  

X