Bestuur & commissies

Verenigingsbestuur  – stuur een e-mail 

Eric van Steekelenburg (voorzitter), Annette Lie (secretaris), Ricardo de Leijster (penningmeester), Dennis Grift, Ard Bruggeling, Maurice van Lis  

 

Stichting Tophandbal Quintus Bestuur- stuur een e-mail 

Paul van Vliet (voorzitter), Dorien Alleblas (secretaris), Frans Zwinkels (penningmeester), Marcel de Bakker (heren), Jeroen Warmerdam (dames), Peter van Holsteijn (algemene zaken)

 

Breedtesport senioren
Ard van Wingerden breedtesport@quintushandbal.nl

 

Rolstoel handbal 
Birgitte Eekhout – birgitte.eekhout@quintushandbal.nl  

 

Jeugdcommissie
Voorzitter: Ruben van Driest
Vice-voorzitter: Nanda van Soest
Secretaris: Antoinette Vijftigschild
Penningmeester: Ingrid Tetteroo
Stagebegeleider: Vacature
Coördinator jongens B, C en D: Ellen Naaktgeboren
Coördinator B-C topsport: Svenja Pakvis & Susanne van Rijn
Coördinator B-C breedtesport: Christina Werkhoven
Coördinator D-Jeugd: Esther v.d. Merwe
Coördinator E-Jeugd: Astrid de Bruyn
Coördinator F-Jeugd: Mariska v.d. Ende & Patricia Grootscholten 

 

Sponsorcommissiesponsorcommissie@quintushandbal.nl 

Bas Vermeulen (voorzitter), George van Velthoven, Jos van der Knaap, Frits Damen, Kees Damen.

 

Wedstrijdsecretariaat  

Esther van Zijderveld – wedstrijdsecretariaat@quintushandbal.nl.

 

Reserveshirts ophalen 
De reserveshirts kunnen afgehaald worden bij Esther van Zijderveld, Broekkade 9, Honselersdijk, op donderdag tussen 17.00-19.00 uur of op vrijdag tussen 17.00-19.00 uur.  

 

Liefst na een telefoontje of mailtje, dan staat de tas klaar. 
Telefoon: +31 (0)6-30183389 of e-mail  esther.van.zijderveld@quintushandbal.nl.

 

De shirts moeten gewassen terug gebracht worden op de woensdag na het wedstrijdweekend tussen 17.00-19.00 uur. 

  

PR & Communicatie commissie – pr@quintushandbal.nl 

Debby Blewanus (voorzitter), Esmee Martens, Max van Zijderveld, Jolanda Michielsen, Pascal Eversteijn, Juliette Schalkoord, Benny Heijker, Helen Kleijweg   

 

Voor het aanmelden van een bericht op de website kan dit via het online formulier.

 

Ledenadministratie  

Ingrid Tetteroo – ledenadministratie@quintushandbal.nl  

 

Vrijwilligerscommissie  

Judy van Adrichem – vrijwilligerscommissie@quintushandbal.nl  

 

Scheidsrechterscommissie  

Kees Jansen scheidsrechters@quintushandbal.nl 

 

Vertrouwenspersoon

Marianne Reijgersbergvertrouwenspersoon@quintushandbal.nl

 

Activiteitencommissie   

Astrid Verbeek – jeugdactiviteiten@quintushandbal.nl

 

Coördinator Van der Knaap corner  

Paul Schoenmaker – vanderknaapcorner@quintushandbal.nl  

X