Trainingstijden

Maandag

 

Tijd Hal Teams Trainer(s)
16:00 – 17:45 1 D1- D2 Sabine Wijnvoord
17:45 – 19:00 1 DC1 – DC2 Jan van Kester/ Michel van Dijk
15:45 – 17:00 2 E-jeugd Wil de Bakker + 2 assist
17:45 – 19:00 2 DC3 – DD3 – DD4 (2/3 hal) Michel van Dijk
19:00 – 20:30 2 DA1 – DA2 DB1 – DB2 (2/3 hal tot 19:30) Jan van Kester/ Menno de Klerk
20:00 – 20:30 2 Herenselectie kracht langs de lijn
20:30 – 22:00 2 Herenselectie
20:30 – 21:00 H&G DA – selectie kracht
19:00 – 20:30 Verburch Damesselectie Rene Zwinkels
20:30 – 21:00 Verburch Damesselectie kracht bij Wouter de Kok Rene Zwinkels

Dinsdag

Tijd Hal Teams Trainer(s)
16.30 – 17:30 1 Dames en heren talenten training
17:30 – 19:00 1 HC1 – HC2 Neso Saponjic/ Jelle Melkert
19:00 – 20:30 1 HB1 – HB2 Neso Saponjic/ Ard/ Mario
18:45 – 19:45 1 Keepers Paul Vis
20:00 – 20:30 1 Herenselectie kracht langs de lijn Rob Vis/ Jack van Lier
20.30 – 22:00 1 Herenselectie Rob Vis/ Jack van Lier
15:45 – 17:00 2 F-jeugd Manfred Mulder + assist
17:30 – 18:30 2 DB3 – DB4 Dave de Recht
18:30 – 20:00 2 DA1 – DA2 – DB1 – DB2 + keepsters Menno de Klerk/ Jan van Kester/ Jeffrey Zeveneberg
20:00 – 20:30 2 DA1 – DB video Menno de Klerk/ Jan van Kester
20:00 – 22:00 2 Damesselectie Rene Zwinkels + Marcello de Radder
22:00 – 22:30 2 Damesselectie kracht langs de lijn Rene Zwinkels + Marcello de Radder
20:30 – 21:00 H&G Krachtblok DA selectie

Woensdag

Tijd Hal Teams Trainer(s)
16:30 – 17:45 1 D1 – D2 Sabine Wijnvoord/ Tara van Ruijven
17:45 – 19:00 1 DC1 – DC2 Jan van Kester/ Michel van Dijk
15:30 – 16:30 2 Vrij
16:30 – 17:30 2 DD3 – DD4 (2/3 hal)
17:30 – 19:00 2 HC1 – HC2 (2/3 hal) Neso Saponjic
19:00 – 20:30 2 HB1 – HB2 Neso Saponjic
20:30 – 22:00 2 Recreanten

Donderdag

Tijd Hal Teams Trainer(s)
14:30 – 16:30 1 RTC/NHV
16:30 – 17:30 1 DC3 – DD3 – DD4
17:30 – 19:00 1 Rolstoel handballers
19:00 – 20:45 1 Damesselectie Rene Zwinkels
20:45 – 21:15 1 Damesselectie kracht langs de lijn Rene Zwinkels
20:15 – 20:45 1 Herenselectie kracht langs de lijn Rob Vis/ Jack van Lier
20:45 – 22:30 1 Herenselectie Rob Vis/ Jack van Lier
17:00 – 18:00 2 oudere talenten (Niet RTC?)
18:00 – 19:00 2 DB3 – DB4 (2/3 hal)
19:00 – 20:30 2 DA3 – DA4 (2/3 hal)
20:30 – 22:00 2 Breedtesport senioren DS / HS

Vrijdag

Tijd Hal Teams Trainer(s)
15:30 – 16:00 1 Extra E training
16:00 – 17:00 1 ASM beweeg uur E1 – E2 – D- jeugd Yvon/ Pascal
17:00 – 18:15 1 HC1 – HB1 Neso Saponjic/ Jelle Melkert
18:15 – 19:30 1 DB1 – DB2 Jan van Kester/ Justin Pronk
16:00 – 17:00 2 ASM beweeg uur F en E3 (2/3 hal) Yvon/ Pascal
17:00 – 18:30 2 DC1 – DC2 (2/3 hal) Jan van Kester/ Michel van Dijk
18:30 – 20:00 2 Damesselectie Rene Zwinkels
20:00 – 21:30 2 DA1 – DA2 Menno de Klerk
19:00 – 19:30 KC Video DA1 – DA2 Menno de Klerk
19:30 – 20:00 KC Video DB1 – DB2 Jan van Kester

Zorg hulpmiddelen outlet

...

Platform Gehandicapten Westland

...

Fonds Gehandicaptenzorg

...

Van Meteren

...

Gemeente Westland

...

Certhon

...

Vissers Sloopwerken

...

Unicum

...

Van der Wel tomaten

...

Sport Exposure Reclame bureau

...

Micheal van Amstel Schilderbedrijf Almere

...

VOF M TH M van Wingerden vd Berg

...

DG Bouw

...

JVZ Drukker

...

AH Westland

...

Technische Unie

...

Virto

...

Westland Plant

...

Veneco

...

Teunissen + Berendse Drive IN Units

...

Suprina Verde B.V.

...

Rijk zwaan

...

MOM Vastgoed

...

Metaalrecycling Wim de Voeght

...

Koornneef Talent

...

Jumbo Koornneef

...

Freshtrans

...

Farm Frites

...

DB Telecom

...

Bouw & Organisatie

...

Koremans

...

Zwirs Elektrotechniek

...

Verkade Klimaat

...

Van Leeuwen Truckservice

...

Huub van Helden Schoonmaakdiensten B.V.

...

Snackcounter de Kolenkit

...

Pizzeria Hawaii

...

Overbeeke Interieur

...

Multiclean

...

Metazet

...

Kwekerij de Barreveld

...

Koppeltron

...

Juwelier Zwinkels

...

Family Sports

...

Eeft van der Ende Entertainment

...

D.C. van Geest potplanten B.V.

...

Clubkledingwinkel.nl

...

Broch Makelaars

...

Blansjaar B.V.

...

Bennis Arnhem

...

VTM

...

Vollebregt Optimal Cleaning

...

Veldhoven B.V. Internationaal Transportbedrijf

...

van der Drift Hoveniers

...

Ter Laak Orchids

...

Schwagermann

...

Rijnpoort makelaars

...

PUUR – Haar Hem Huid

...

Loodgietersbedrijf Ben Overgaag B.V.

...

Fast Sspinning

...

JS Laadtechniek B.V.

...

JoGrow

...

Holland Health House

...

Hokamo

...

Grift-IT

...

Gebr. Grootscholten

...

Eleven

...

Duijnisveld Kascontructies

...

De Roo

...

Bustin Dakonderhoud B.V.

...

Bouwmeester Aannemingsbedrijf

...

Auto Service Valstar

...

Alfa Accountants en Adviseurs

...

Anaco Greeve

...

Business Club Quintus

...

Westland Adviesgroep

...

Wematrans bloemen -en planten transport

...

Sparreboom Techniek

...

Kwekerij de Bonfut

...

Flynth

...

Eekhout Bouw

...

De Dijk BV Demontage

...

Buis Lichtreclame

...

X