Bekijk hier alle wedstrijden van onze dames-en herenselecties

De entreeprijzen voor het seizoen 2022-2023 tref je hier.

DatumTijdThuis teamUit teamAccommodatie
24-09-202218:30:00HV Quintus DS2DSS DS1Eekhout Hal
24-09-202220:30:00HV Quintus DS1Beekse Fusie Club DS1Eekhout Hal
25-09-202215:00:00Green Park/Handbal Aalsmeer HS3HV Quintus HS2Sporthal de Bloemhof
25-09-202214:00:00Vrone/Berdos HS1HV Quintus HS1Oostwal de, Sporthal
01-10-202220:30:00HV Quintus HS1IMTO Benelux/Hellas HS1Eekhout Hal
01-10-202219:30:00M.H.V. ’81 DS1HV Quintus DS2De Looierij
02-10-202213:30:00HV Quintus HS2DWS HS1Eekhout Hal
08-10-202220:40:00B&B Healthcare/WHC-Hercules HS1HV Quintus HS1Boswijk sporthal
08-10-202220:15:00HV Quintus DS1Geonius/V&L DS1Eekhout Hal
09-10-202213:55:00Atomium’61 HS1HV Quintus HS2De Enk
09-10-202213:30:00HV Quintus DS2MEOS DS1Eekhout Hal
15-10-202221:00:00HV Quintus HS1Herpertz Bevo HC HS2Eekhout Hal
15-10-202219:00:00ZVBB ’21 DS1HV Quintus DS2Sporthal ‘t Wooldrik
16-10-202213:30:00HV Quintus HS2Vlug en Lenig HS1Eekhout Hal
20-10-202220:30:00Garage Kil/Volendam DS1HV Quintus DS1Opperdam
22-10-202220:15:00HV Quintus DS1Westfriesland/SEW DS1Eekhout Hal
29-10-202220:40:00DFS Arnhem/UDI 1896 HS1HV Quintus HS1Rijkerswoerd
30-10-202215:00:00handbalshop.nl/Witte Ster HS1HV Quintus HS2Waspik
30-10-202213:30:00HV Quintus DS2Westfriesland/SEW DS2Eekhout Hal
05-11-202220:30:00HV Quintus HS1EHC HS1Eekhout Hal
05-11-202219:30:00ZAP DS1HV Quintus DS2Zwaluwenvlucht, de
06-11-202213:30:00HV Quintus HS2Simons/ HV Artemis ’15 HS1Eekhout Hal
12-11-202219:00:00Beekse Fusie Club HS2HV Quintus HS2De Haamen
12-11-202220:45:00Beekse Fusie Club HS1HV Quintus HS1De Haamen
13-11-202213:30:00HV Quintus DS2Misker/E&O DS1Eekhout Hal
19-11-202220:30:00HV Quintus HS1KRAS/Volendam HS2Eekhout Hal
20-11-202214:00:00HV Quintus HS2Rapiditas HS1Eekhout Hal
20-11-202214:00:00Fortissimo DS1HV Quintus DS2De Rijnsloot
26-11-202220:30:00HV Quintus HS1PSV Handbal HS1Eekhout Hal
26-11-202219:00:00Foreholte DS1HV Quintus DS2De Tulp
26-11-202219:00:00JuRo Unirek/VZV DS1HV Quintus DS1Sporthal ‘t Zijveld 
27-11-202213:30:00HV Quintus HS2Aristos (A) HS1Eekhout Hal
03-12-202220:45:00Klaverblad/Oliveo HS1HV Quintus HS2Het Nest sporthal
03-12-202219:00:00Green Park/Handbal Aalsmeer HS2HV Quintus HS1Sporthal de Bloemhof
03-12-202220:15:00HV Quintus DS1VENECO/VELO DS1Eekhout Hal
04-12-202213:30:00HV Quintus DS2JuRo Unirek/VZV DS2Eekhout Hal
10-12-202220:30:00HV Quintus HS1Dynamico HS1Eekhout Hal
10-12-202220:40:00OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2HV Quintus DS2Sporthal Elzenhagen
10-12-202219:00:00PCA/Kwiek DS1HV Quintus DS1Tijenraan Sporthal
11-12-202213:45:00HV Quintus HS2JD Techniek Hurry Up/ E&O HS2Eekhout Hal
17-12-202219:00:00The Dome /Handbal Houten HS1HV Quintus HS1Sporthal The Dome
17-12-202220:30:00HV Quintus DS1Boer’n Trots Kaas/DSVD DS1Eekhout Hal
18-12-202215:10:00Handbal Houten/Utrecht HS2HV Quintus HS2Sporthal The Dome
18-12-202213:30:00HV Quintus DS2Westsite DS1Eekhout Hal
07-01-202320:15:00HV Quintus DS1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1Eekhout Hal
08-01-202313:30:00HV Quintus HS2De Lange Natuursteen/Unitas HS1Eekhout Hal
14-01-202320:15:00HV Quintus HS1Feyenoord Handbal HS1Eekhout Hal
14-01-202319:00:00de Tukkers DS1HV Quintus DS2Sporthal de Danne
14-01-202319:00:00PSV Handbal DS1HV Quintus DS1De Vijfkamp
21-01-202320:50:00HV Quintus HS1Havas HS1Eekhout Hal
21-01-202320:45:00PCA/Kwiek DS2HV Quintus DS2Tijenraan Sporthal
21-01-202319:00:00HV Quintus DS1Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1Eekhout Hal
22-01-202313:30:00HV Quintus HS2Ha-STU HS1Eekhout Hal
28-01-202320:45:00Oosting E&O/Hurry Up HS1HV Quintus HS1Angelslo
28-01-202319:00:00Beekse Fusie Club DS1HV Quintus DS1De Haamen
29-01-202313:15:00IMTO Benelux/Hellas HS2HV Quintus HS2Hellashal
29-01-202313:30:00HV Quintus DS2Voorwaarts DS1Eekhout Hal
04-02-202320:30:00HV Quintus HS1Vrone/Berdos HS1Eekhout Hal
04-02-202320:00:00DSS DS1HV Quintus DS2Waterakkers, de
04-02-202319:00:00Geonius/V&L DS1HV Quintus DS1Glanerbrook
05-02-202313:30:00HV Quintus HS2Green Park/Handbal Aalsmeer HS3Eekhout Hal
11-02-202320:25:00DWS HS1HV Quintus HS2Groenoordhal
11-02-202321:00:00IMTO Benelux/Hellas HS1HV Quintus HS1Hellashal
11-02-202320:15:00HV Quintus DS1Garage Kil/Volendam DS1Eekhout Hal
12-02-202313:30:00HV Quintus DS2M.H.V. ’81 DS1Eekhout Hal
18-02-202319:00:00Westfriesland/SEW DS1HV Quintus DS1Sportcenter De Bloesem
25-02-202320:15:00HV Quintus DS1JuRo Unirek/VZV DS1Eekhout Hal
04-03-202320:30:00HV Quintus HS1B&B Healthcare/WHC-Hercules HS1Eekhout Hal
05-03-202313:30:00HV Quintus HS2Atomium’61 HS1Eekhout Hal
05-03-202314:00:00MEOS DS1HV Quintus DS2De Bengele
11-03-202319:00:00Vlug en Lenig HS1HV Quintus HS2Glanerbrook
11-03-202319:00:00VENECO/VELO DS1HV Quintus DS1Velohal
12-03-202314:15:00Herpertz Bevo HC HS2HV Quintus HS1De Heuf
12-03-202313:30:00HV Quintus DS2ZVBB ’21 DS1Eekhout Hal
18-03-202320:55:00HV Quintus HS1DFS Arnhem/UDI 1896 HS1Eekhout Hal
18-03-202320:45:00Westfriesland/SEW DS2HV Quintus DS2Sportcenter De Bloesem
18-03-202319:00:00HV Quintus DS1PCA/Kwiek DS1Eekhout Hal
19-03-202314:45:00HV Quintus HS2handbalshop.nl/Witte Ster HS1Eekhout Hal
25-03-202320:45:00Simons/ HV Artemis ’15 HS1HV Quintus HS2Bongerd de -Doetinchem-
25-03-202320:40:00EHC HS1HV Quintus HS1EHC-European Sports Dome
25-03-202319:00:00Boer’n Trots Kaas/DSVD DS1HV Quintus DS1Sporthal ‘t Hoge Vonder
26-03-202313:30:00HV Quintus DS2ZAP DS1Eekhout Hal
01-04-202320:30:00HV Quintus HS1Beekse Fusie Club HS1Eekhout Hal
01-04-202319:00:00Misker/E&O DS1HV Quintus DS2Angelslo
02-04-202313:00:00HV Quintus HS2Beekse Fusie Club HS2Eekhout Hal
15-04-202320:30:00Rapiditas HS1HV Quintus HS2Aan de Bron
15-04-202321:00:00KRAS/Volendam HS2HV Quintus HS1Opperdam
16-04-202313:30:00HV Quintus DS2Fortissimo DS1Eekhout Hal
22-04-202320:00:00Aristos (A) HS1HV Quintus HS2Aristoshal
22-04-202319:30:00PSV Handbal HS1HV Quintus HS1De Vijfkamp
23-04-202313:30:00HV Quintus DS2Foreholte DS1Eekhout Hal
29-04-202320:30:00HV Quintus HS1Green Park/Handbal Aalsmeer HS2Eekhout Hal
29-04-202319:00:00JuRo Unirek/VZV DS2HV Quintus DS2Sporthal ‘t Zijveld 
30-04-202313:30:00HV Quintus HS2Klaverblad/Oliveo HS1Eekhout Hal
06-05-202319:30:00Dynamico HS1HV Quintus HS1Rusheuvel
07-05-202315:10:00JD Techniek Hurry Up/ E&O HS2HV Quintus HS2De Eendracht
07-05-202313:30:00HV Quintus DS2OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2Eekhout Hal
13-05-202320:15:00HV Quintus HS1The Dome /Handbal Houten HS1Eekhout Hal
13-05-202320:30:00Westsite DS1HV Quintus DS2Calandhal
14-05-202313:30:00HV Quintus HS2Handbal Houten/Utrecht HS2Eekhout Hal
20-05-202320:30:00De Lange Natuursteen/Unitas HS1HV Quintus HS2De Boerhoorn
20-05-202321:00:00Feyenoord Handbal HS1HV Quintus HS1Wielewaal
21-05-202313:30:00HV Quintus DS2de Tukkers DS1Eekhout Hal
X